Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Mecz strażaków w piłce nożnej

Potyczki o awans do etapu wojewódzkiego


Podaj dalej:
Starcie odbyło się 2 lutego br. w hali Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, gdzie rozegrany został Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Do walki stanęło 10 drużyn, które wcześniej wygrały już eliminacje gminne. W Kobylnicy spotkały się, by walczyć o prawo gry w Turnieju Wojewódzkim.

Po zaciętej walce, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna OSP Podwilczyn. Na drugim uplasowała się OSP Pęplino, a trzecie miejsce zajęli strażacy z OSP Damnica. OSP Lubuń reprezentująca Gminę Kobylnica zajęła siódme miejsce.Wśród nagród indywidualnych nagrodę dla najlepszego bramkarza wręczono druhowi Mariuszowi Smutkowi z OSP Podwilczyn. Najlepszym strzelcem został druh Dominik Zagórowski z OSP Damnica.

W ceremonii zakończenia zawodów uczestniczyli: Druh Zdzisław Kołodziejski - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński – Prezes Zarządu oddziału gminnego ZOSP RP w Kobylnicy oraz Starosta Słupski Paweł Lisowski.Utrzymując piękno sportu oraz ideę fair play, w słowach skierowanych do strażaków podkreślili oni, że sportowe potyczki są doskonałą formą utrzymania dobrej kondycji fizycznej jak również świetną formą integracji całej społeczności strażackiej.