Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Gminy

Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Gminy

Zmiany od 17 marca


Podaj dalej:
Komunikat nr 5 z dnia 16 marca 2020 Wójta Gminy Kobylnica dot. funkcjonowania Urzędu Gminy
Na podstawie § 8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego mając na celu powstrzymywanie rozprzestrzeniania się patogenu i ograniczanie ryzyka zakażenia koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19 podjąłem decyzję o zmianie zasad funkcjonowania Urzędu Gminy Kobylnica, decyzja ukierunkowana jest dbałością o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Kobylnica oraz pracowników.
Informujemy, że od 17 do 25 marca Urząd Gminy w Kobylnicy będzie nieczynny dla interesantów.
Nie wykluczam możliwości przedłużenia tego terminu – wszystko uzależnione jest od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.
Zmiana sposobu funkcjonowania Urzędu nie oznacza, że pracownicy nie będą wykonywali swoich obowiązków. Kadra będzie pracowała normalnie. Pracownicy będą wykonywali wszystkie obowiązki, łącznie z realizacją spraw mieszkańców – tylko bez bezpośredniego kontaktu.
Kontakt z urzędnikami możliwy będzie w godzinach pracy Urzędu – telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP, dane teleadresowe podałem w komunikacie nr 3 z dnia 12 marca 2020 r.
Poczta tradycyjna będzie na obsługiwana na bieżąco – korespondencja będzie przyjmowana wyłącznie za pośrednictwem operatora usług pocztowych – dokumenty należy wysłać pocztą, gdyż biuro podawcze (sekretariat Urzędu – pok. nr 11-15) oraz Biuro Obsługi Interesantów (pok. nr 1) nie będzie przyjmowało interesantów.
W przypadku kontaktu pocztowego prosimy pamiętać o podaniu również numeru telefonu kontaktowego żebyśmy mogli skontaktować się z Państwem w razie konieczności.
W wybranych, pilnych sprawach wyjątkowo będzie możliwa wizyta w Urzędzie, ale WYŁĄCZNIE po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie: tel. 59 842 90 70-71 w. 230 (wyznaczony zostanie termin i godzina wizyty).
Do Urzędu wpuszczani będą wyłącznie pracownicy oraz (wyjątkowo) umówieni mieszkańcy Gminy (pracownik BOI będzie podsiadał listę uprawnionych do wejścia w danym dniu).
Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że większość spraw można załatwić przez platformę ePUAP – warto korzystać z tej możliwości.
OPS w Kobylnicy nie przerywa działalności – ale także ogranicza kontakt bezpośredni z interesantami.
Ponownie apeluję, by prewencyjnie nie wychodzić z domu jeśli nie ma poważnej przyczyny do takiego działania.