Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Kolejna Kobylnicka Garażówka przed nami

Trwa nabór wystawców


Podaj dalej:

Do pobrania:

6 października odbędzie się IX edycja Kobylnickiej Garażówki. Idea całej imprezy jest bardzo prosta – pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które mogą przydać się komuś innemu.

IX Kobylnicka Garażówka organizowana jest przez Straż Gminną w Kobylnicy wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz Centrum Usług Wspólnych.

Impreza odbędzie się 6 października w godzinach 10:00-14:00 na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy (ul. Główna 63).

Ewentualni wystawcy swoje zgłoszenia powinni kierować wyłącznie na adres e-mail wyprzedazgarazowa@kobylnica.pl oraz telefonicznie – numer kontaktowy 663 930 180 lub osobiście w jednostce Straży Gminnej w Kobylnicy przy ulicy Wodnej 20/2 od 18.09.2019 r. do 02.10.2019 r.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy wystawców.