Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Kobylnicki Budżet Obywatelski 2020. Zagłosuj na zadanie

Kobylnicki Budżet Obywatelski 2020. Zagłosuj na zadanie

Zdecyduj o wyborze najlepszych projektów


Podaj dalej:

Do pobrania:

Głosowanie trwa od 14 do 28 sierpnia 2019 roku. Aby zagłosować wystarczy być mieszkańcem Gminy Kobylnica.

Punkty głosowania:
1) budynek UG Kobylnica (w godzinach pracy urzędu),
2) budynek GCKiP w Kobylnicy,
3) w czynnych świetlicach wiejskich na terenie Gminy,
4) w przypadku gdy świetlica będzie nieczynna oraz w miejscowościach, w których nie ma świetlicy, punkt głosowania będzie znajdował się u Sołtysa.

Aby prawidłowo oddać głos należy wybrać maksymalnie 2 zadania z listy w następujący sposób:
1) jedno zadanie infrastrukturalne (w dowolnej grupie),
2) jedno zadanie społeczne (w dowolnej grupie),
poprzez postawienie znaku "X" w odpowiednim polu w kolumnie "Wybór", następnie wpisać czytelnie swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz datę urodzenia, a także zakreślić zawarte w karcie wszystkie oświadczenia oraz własnoręcznie podpisać się.

Zachęcamy do głosowania poprzez platformę internetową https://kobylnica.budzet-obywatelski.org/, na której można zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego zadania.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt pod nr: (59) 842 90 70 w. 241, 245, mailowo na adres: kobylnica@kobylnica.pl lub osobiście w Referacie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Kobylnica ul. Główna 20 w Kobylnicy w poniedziałki od 8.00 do 16.30, od wtorku do czwartku w godz. 8.00 – 15.30 w piątek od 8.00 do 14.30.