Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Wnioski o wydanie Kobylnickiej Karty Dużej Rodziny przyjmowane są w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4. Karta w większości wypadków wydawana jest "od ręki" i jest ważna 1 rok - aby ją odnowić, wystarczy ponownie złożyć wniosek o jej wydanie, nie wcześniej niż na miesiąc przed upływem jej okresu ważności.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny (KKDR) przysługuje każdemu członkowi rodziny wielodzietnej (tj. takiej, w której na utrzymaniu jest co najmniej troje dzieci w wieku szkolnym) zamieszkałej na terenie Gminy Kobylnica. Karta uprawnia do wielu ulg i zniżek - pełny katalog Partnerów Programu KKDR oraz wniosek do pobrania znajdują w folderach na górze strony.

W załącznikach znajdują się: wzór KKDR, deklaracja uczestnictwa w Programie KKDR (dla firm i instytucji chcących być partnerami Programu), Uchwała Rady Gminy Kobylnica, zarządzenie Wójta Gminy Kobylnica dot. rozpoczęcia Programu KKDR, wniosek o wydanie Kobylnickiej Karty Dużej Rodziny oraz klauzula informacyjna RODO.