Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Kobylnicka Futsal Liga

Kobylnicka Futsal Liga

już w najbliższą sobotę w Kobylnicy


Podaj dalej:
Już w najbliższą sobotę (8 grudnia 2018) start długo wyczekiwanych rozgrywek futsalu w Kobylnicy. Organizatorem rozgrywek jest Extraliga.pl – Ogólnopolska Liga Szóstek Piłkarskich we współpracy z Gminą Kobylnica oraz CUW w Kobylnicy. Rozgrywki na hali sportowej przy ul. Głównej 63 w Kobylnicy zapowiadają się niezwykle interesująco. Na starcie mamy aż 14 drużyn, z czego ponad 30% stanowią mieszkańcy Gmina Kobylnica.

Rozgrywki w regionie cieszą się dużą popularnością oraz prestiżem. Nowością dla uczestników będzie parę atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Po za obszerną multimedialną obsługą, tj. skróty wideo z meczów, fotogalerie zdjęć czy nowoczesny serwis internetowy z profilami każdego piłkarza występującego w rozgrywkach futsalu organizatorzy przygotowali nie lada gratkę. Od tego sezonu wprowadzony przez Extraliga.pl został bezprzewodowy system komunikacji sędziów, występujący m.in. w ekstraklasie czy też w najwyższych ligach piłkarskich na świecie.
Organizatorzy rekomendują wprowadzenie systemu jako jeszcze skuteczniejsze narzędzie dla sędziów, którzy będą mogli dynamiczniej i jeszcze bardziej prawidłowo oceniać sytuacje boiskowe i podejmować decyzje. Wyposażeni w system bezprzewodowej komunikacji będą wszyscy sędziowie na danym meczu – dwóch na boisku oraz trzeci stolikowy.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz futsalu zapraszamy od godziny 15 w najbliższą sobotę 8 grudnia 2018 na halę sportową w Kobylnicy przy ul. Głównej 63. Druga kolejka rozegranie zostanie również w ten weekend 9 grudnia w niedzielę, również od godziny 15:00.