Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Kobylnicka Futsal Liga

Kobylnicka Futsal Liga

Start rozgrywek 08 grudnia 2018 r.


Podaj dalej:
Już w najbliższą sobotę (8 grudnia 2018) start długo wyczekiwanych rozgrywek futsalu w Kobylnicy. Organizatorem rozgrywek jest Extraliga.pl – Ogólnopolska Liga Szóstek Piłkarskich we współpracy z Gminą Kobylnica oraz CUW w Kobylnicy. Rozgrywki na hali sportowej przy ul. Głównej 63 w Kobylnicy zapowiadają się niezwykle interesująco. Na starcie mamy aż 14 drużyn, z czego ponad 30% stanowią mieszkańcy Gmina Kobylnica.

Rozgrywki w regionie cieszą się dużą popularnością oraz prestiżem. Nowością dla uczestników będzie parę atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Po za obszerną multimedialną obsługą, tj. skróty wideo z meczów, fotogalerie zdjęć czy nowoczesny serwis internetowy z profilami każdego piłkarza występującego w rozgrywkach futsalu organizatorzy przygotowali nie lada gratkę. Od tego sezonu wprowadzony przez Extraliga.pl został bezprzewodowy system komunikacji sędziów, występujący m.in. w ekstraklasie czy też w najwyższych ligach piłkarskich na świecie.
Organizatorzy rekomendują wprowadzenie systemu jako jeszcze skuteczniejsze narzędzie dla sędziów, którzy będą mogli dynamiczniej i jeszcze bardziej prawidłowo oceniać sytuacje boiskowe i podejmować decyzje. Wyposażeni w system bezprzewodowej komunikacji będą wszyscy sędziowie na danym meczu – dwóch na boisku oraz trzeci stolikowy.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz futsalu zapraszamy od godziny 15 w najbliższą sobotę 8 grudnia 2018 na halę sportową w Kobylnicy przy ul. Głównej 63. Druga kolejka rozegranie zostanie również w ten weekend 9 grudnia w niedzielę, również od godziny 15:00.