Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

KoBO 2020. Weryfikacja zadań zakończona

KoBO 2020. Weryfikacja zadań zakończona

Zobacz, które projekty zostaną poddane pod głosowanie


Podaj dalej:

Do pobrania:

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, 5 sierpnia 2019 roku, zakończył się proces weryfikacji wszystkich zgłoszonych projektów zadań infrastrukturalnych i społecznych w zakresie spełnienia warunków określonych w Zasadach KoBO 2020, będących załącznikiem nr 1 do uchwały Nr VII/63/2019 Rady Gminy Kobylnica z dnia 28.03.2019r.

Zespół Koordynujący KoBO 2020 zakończył weryfikację wszystkich projektów zgłoszonych w ramach Kobylnickiego Budżetu Obywatelskiego. Spośród 34 zgłoszonych pozytywną ocenę uzyskało 32 zadania. To one zostaną poddane pod głosowanie, które odbędzie się w dniach 14 sierpnia – 28 sierpnia 2019 roku.

W związku z powyższym Zespół Koordynujący KoBO 2020 przedstawia poniżej listę wszystkich zadań (dostępna w załączniku).

Przypominamy, że głosowanie rozpocznie się od 14 sierpnia 2019 roku i potrwa do 28 sierpnia 2019 roku.
Jednocześnie zapraszamy na stronę internetową https://kobylnica.budzet-obywatelski.org/

Dziękujemy wszystkim za złożenie formularzy zgłoszeniowych na zadania do Kobylnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020 i zapraszamy do głosowania oraz do uczestnictwa w kolejnych edycjach budżetu partycypacyjnego Gminy Kobylnica.