Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Kluby i stowarzyszenia sportowe w Gminie Kobylnica

Podaj dalej:
1. Uczniowski Klub Sportowy „OLIMPIJCZYK”
Siedziba: Kwakowo, ul. Słupska 1, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna, golf, tenis stołowy
Zarząd: Andrzej Wojtaszek – Prezes, Joanna Gończ – Skarbnik

2. Uczniowski Klub Sportowy PIAST-B
Siedziba: ul. Główna 63/9, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna
Zarząd: Michał Huzarski – Prezes, Anna Bielecka – Wiceprezes

3. Aikido Słupsk, Kobylnica - Meiyo Dojo
Siedziba: Wspólna 1, 76-251 Bolesławice
Dyscyplina: aikido z elementami Ju - jitsu i samoobrony
Kontakt: Danuta Chałasiewicz – Tokarska

4. Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica
Siedziba: ul. Wodna 22, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Norbert Kazimierczak – Prezes, Tomasz Kuraśkiewicz – Wiceprezes

5. Klub Sportowy „Słupia” Kobylnica
Siedziba: ul. Wodna 15, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Norbert Kazimierczak – Prezes, Mariusz Głaszcz – Wiceprezes

6. UKS Orzeł Kończewo
Siedziba: Kończewo ul. Szkolna 1, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: judo
Zarząd: Helena Budlewska – Prezes, Dorota Barcikowska – Sekretarz

7. Klub Sportowy „SOKÓŁ” w Kuleszewie
Siedziba: Kuleszewo 27, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Andrzej Szcześ – Prezes, Mateusz Sitarek – Skarbnik

8. Klub Sportowy „SPARTA” Sycewice
Siedziba: Sycewice, ul. Szkolna 1, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Wiesław Rzeźnik – Prezes, Krzysztof Trąbczyński – Wiceprezes

9. Uczniowski Klub Sportowy „SPARTA” Sycewice
Siedziba: ul. Szkolna 1, Sycewice, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Leszek Zdyb – Prezes, Ryszard Hendryk – Wiceprezes

10. Stowarzyszenie „Spartans”
Siedziba: ul. Tetmajera 13B, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: sztuki walki ju-jitsu, karate
Zarząd: Marcin Gawlik – Prezes

11. KS „Olimpijczyk” Kwakowo
Siedziba: Kwakowo ul. Poziomkowa 14, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Piotr Nowak – Prezes, Mirosław Lewandowski – Wiceprezes

12. UKS „Orliki” Kończewo
Siedziba: Kończewo, ul. Szkolna 1, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Piotr Jadłowski – Prezes, Paweł Graś – Wiceprezes

13. Stowarzyszenie Zespół Aktywnych Seniorów w Kobylnicy
Siedziba: Gminne Centrum Kultury i Promocji, ul. Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica
Zarząd: Teresa Kowalska – Prezes, Irena Moszko – Skarbnik, Bożena Sykuła – członek, Grażyna Mołdoch – Członek

14. Granit Kończewo
Siedziba: Kończewo, ul. Główna 21/6, 76-251 Kobylnica
Dyscyplina: piłka nożna
Zarząd: Michał Jadłowski – Prezes, Paulina Graś – Sekretarz