Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Klub Sportowy CSW Opty Ustka

Ogłasza nabór do szkółki żeglarskiej


Podaj dalej:
Drodzy Rodzice,
Uczniowski Klub Sportowy CSW Opty Ustka w Ustce ogłasza nabór do szkółki żeglarskiej dla najmłodszych. Nowa grupa składać się będzie z dziewcząt i chłopców w wieku 7-10 lat. Przyszłych żeglarzy czekają m.in.:
  • gry i zabawy na wodzie,
  • nauka pływania na łódce optimist,
  • nauka zasad bezpieczeństwa na i nad wodą,
  • rejsy łodzią typu DZ i jachtami morskimi,
  • wakacyjne zgrupowania i obozy,
  • regaty wewnętrzne oraz wyjazdowe,
  • zimowe zajęcia ogólnorozwojowe na hali sportowej,
  • zimowe zajęcia na basenie,
  • i wiele innych atrakcji.
Gwarantujemy opiekę i szkolenie prowadzone przez profesjonalnych instruktorów żeglarstwa Pana Marka Czabana oraz Macieja Polańskiego. Zapewniamy również sprzęt żeglarski i asekuracyjny oraz łódki szkoleniowe Optimist.
Żeglarstwo to nie tylko wspaniała sportowa przygoda, ale również niezastąpiona szkoła samodyscypliny i odwagi. Dzieci uczą się samodzielności, zasad fair-play, funkcjonowania w zgranej grupie, którą łączy wspólna pasja.
Wszystkich zainteresowanych Klub zaprasza na "otwarte popołudnie" w dniu 4 lipca 2020 r. w godzinach 14.00-18.00. To świetna okazja, by porozmawiać z trenerem i dowiedzieć się, jak będą wyglądały zajęcia. Klub mieści się w Usteckim porcie przy ulicy Bohaterów Westerplatte 19B (strona zachodnia przy II molo).
Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebooka https://www.facebook.com/groups/cswoptyustka
Serdecznie zapraszamy