Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

IV Targi Pracy w Słupsku

Szansa na znalezienie zatrudnienia


Podaj dalej:
W piątek, 26 kwietnia 2019 roku, w hali „Gryfia” w Słupsku odbędą się IV Targi Pracy organizowane przez Słupską Izbę Przemysłowo-Handlową w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Słupsku, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego, Akademią Pomorską w Słupsku, Urzędem Gminy w Słupsku i Powiatowym Urzędem Pracy w Słupsku.

Zapraszamy na targi wszystkich poszukujących zatrudnienia oraz zainteresowanych zmianą pracy, a także cudzoziemców, którzy przyjeżdżają do Słupska z zamiarem podjęcia pracy.

Na targach zaprezentuje się ponad trzydzieści firm z naszego regionu, które przedstawią oferty pracy w wielu zawodach. Propozycje pracy zaoferują m.in. słupskie firmy: Perla, Scania, Keter, Lauber, sieć marketów Biedronka i wiele innych.

Na targach zaprezentują się również szkoły branżowe zachęcające do nauki w zawodach, na które w firmach jest coraz większe zapotrzebowanie.

Wystawią się też szkoły wyższe ze Słupska i Gdańska z ofertą kształcenia w nowych specjalnościach inżynierskich.

Na targach pokazana zostanie (na żywo) praca stolarza i wystawa prac wykonanych w drewnie przez młodzież odbywającą praktyki w Zespole Placówek Oświatowych w Słupsku.

Propozycje pracy przedstawią również agencje specjalizujące się w ofertach pracy za granicą. Będą też informacje i porady z zakresu aktywizacji zawodowej i poruszania się na rynku pracy udzielane przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy i innych instytucji i urzędów.

Targi będzie można zwiedzać w godz. 9.00 – 14.00.

Źródło: organizatorzy