Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Informacja o utrudnieniach w ruchu na ulicach Kobylnicy

Informacja o utrudnieniach w ruchu na ulicach Kobylnicy

Chodzi o ulice Witosa, Rzeczną i Sportową


Podaj dalej:
Informujemy, że w dniach 24 – 25 czerwca 2019 roku będą występować utrudnienia w ruchu na ulicy Witosa w Kobylnicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Główną do przejazdu kolejowego z powodu prac związanych z remontem nawierzchni. Ruch odbywał się będzie wahadłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

(Aktualizacja)
Dodatkowo w dniu 25.06.2019 r. w godz. od 9:00 do 16:00 ze względu na wysokie temperatury oraz zakres prac tj. układanie masy asfaltowej na ul. Witosa może nastąpić jej czasowe wyłączenie z ruchu na odcinku od ul. Głównej do przejazdu kolejowego. Dla pojazdów jadących od strony Łosina przewiduje się objazd ul. Kolejową, Kilińskiego, Drogowców i Stefczyka, a dla pojazdów jadących od strony Słupska przez obwodnicę oraz miejscowość Bolesławice.

W dniach 25-28.06 utrudnienia wystąpią także na ulicach: Rzeczna i Sportowa w Kobylnicy.