Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Przeboje międzywojnia w wykonaniu Tomasza Stockingera

Muzyczna podróż w czasie


Podaj dalej:
29 września w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wystąpi Tomasz Stockinger. Artysta zaprezentuje projekt pn. „Już nie zapomnisz mnie. Przeboje międzywojnia”. Bilety na to wydarzenie są do nabycia w sekretariacie GCKiP oraz na portalu kupbilecik.pl.

Recital „Już nie zapomnisz mnie” to próba przypomnienia dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy zatem w wyjątkowym w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego, które wykona specjalnie dla kobylnickiej publiczności Tomasz Stockinger. Tytuł programu pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot.

Tomasz Stockinger ukończył PWST w Warszawie w 1978 r. Od tego czasu nieprzerwanie związany jest z teatrem, kinem, telewizją, a także estradą. Jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów.

Bilety w sprzedaży w cenie 25 zł.