Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Spływ rzeką Słupią

Spływ rzeką Słupią

Już wkrótce wielkie otwarcie przystani kajakowych w Lubuniu i Łosinie


Podaj dalej:

Do pobrania:

Na dzień 1 września 2018 roku zaplanowano spływ kajakowy z Lubunia do Łosina (Gmina Kobylnica) z okazji uroczystego otwarcia przystani kajakowych w tych miejscowościach w ramach przedsięwzięcia "Pomorskie Szlaki Kajakowe". Projekt został dofinansowany z Funduszy Unii Europejskiej.

Plan wydarzenia:

13.30 zbiórka uczestników na boisku trawiastym w Łosinie i przejazd do Lubunia
14.00 uroczyste otwarcie przystani kajakowej w Lubuniu przez Wójta Gminy Kobylnica
14.20 wyruszenie uczestników spływu
17.00 otwarcie przystani kajakowej w Łosinie

Po przypłynięciu uczestników spływu do Łosina i uroczystym otwarciu przystani zaplanowano poczęstunek (zupa, grill) do godziny 19.00.

Serdecznie zapraszamy również osoby chętne (nie biorące udziału w spływie) na uroczystości związane z otwarciem przystani do Lubunia i Łosina.

Zgłoszenie do udziału w spływie należy wysyłać do dnia 24 sierpnia 2018 na adres: a.gawron@kobylnica.pl. Ilość miejsc jest ograniczona (szczegóły w regulaminie).