Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

I Gminny Turniej „Piątek” w Piłce Nożnej w Kończewie

Relacja z wydarzenia


Podaj dalej:
Dnia 21 lipca odbył się I Gminny Turniej "Piątek" w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica połączony z festynem rodzinnym.

Rozgrywki piłkarskie rozpoczęły się o godzinie 15.30 i towarzyszyły im ogromne emocje - zwłaszcza wśród kibiców poszczególnych drużyn, które głośno dopingowały "swoich". Po zakończonym turnieju zostały wręczone puchary i nagrody przez Wójta Gminy Kobylnica za I, II oraz III miejsce , a także statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza.

Towarzyszący festyn zgromadził wielu entuzjastów sportu oraz wypoczynku na świeżym powietrzu, a także dzieci. Zapewniono liczne rozrywki tj. animacje dla dzieci (malowanie twarzy, rysunki, zmagania sportowe), przejażdżkę konną, dmuchaną zjeżdżalnię, bańki mydlane oraz występ zespołu Iluzjon. Liczni goście z chęcią korzystali z zapewnionych atrakcji, a także ze strefy gastronomicznej, która oferowała przysmaki z grilla, chleb ze smalcem, domowe wypieki i wiele innych.

Fot. Henryk Majdański, Cezary Suwała