Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Święto Latawców

Święto Latawców

Poznaj szczegóły ciekawych warsztatów


Podaj dalej:
Druga edycja Święta Latawców w Gminie Kobylnica. Impreza składać się będzie z dwóch etapów. Najpierw w trzech świetlicach wiejskich odbędą się warsztaty modelarskie. 31 sierpnia wykonane modele zostaną zaprezentowane w trakcie głównej imprezy, która odbędzie się w Kwakowie. Tego dnia odbędzie się również konkurs puszczania latawców.

Harmonogram warsztatów modelarskich:
21.08 (12:00) - świetlica wiejska w Łosinie
22.08 (12:00) - świetlica wiejska w Lubuniu
23.08 (12:00) - świetlica wiejska w Płaszewie
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty zostaną zorganizowane również w dniu imprezy w godzinach 12:00 - 15:00. Po ich zakończeniu odbędzie się prezentacja wszystkich wykonanych modeli.