Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

I Gminny Turniej Piątek w Piłce Nożnej w Kończewie

I Gminny Turniej Piątek w Piłce Nożnej w Kończewie

o Puchar Wójta Gminy Kobylnica


Podaj dalej:
Już w trzecią sobotę lipca w Kończewie odbędzie się turniej piłkarski, w którym wziąć będą mogły udział drużyny z Gminy Kobylnica. Start o godzinie 15.30.

Udział w turnieju w dniu 21 lipca będą mogły wziąć drużyny liczące 5 zawodników (w tym 2 osoby powyżej 40 roku życia). Członkowie drużyn muszą być mieszkańcami Gminy Kobylnica.

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Michał Jodłowski pod numerem 501 786 545 do dnia 16 lipca br.