Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

IX Nocny Turniej w Kwakowie o Puchar Wójta Gminy Kobylnica

IX Nocny Turniej w Kwakowie o Puchar Wójta Gminy Kobylnica

Nocne rozgrywki piłkarskie już 28 lipca


Podaj dalej:
W sobotę 28 lipca na "Orliku 2012" w Kwakowie rozegra się kolejny już nocny turniej piłkarski.

W imprezie udział może wziąć 10 drużyn, w każdej po 6 zrzeszonych zawodników bez względu na klasę rozgrywkową. Start rozgrywek zainauguruje losowanie o godzinie 18:30. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Koniec imprezy planowany jest na godzinę 02:00 w nocy.

Zapisy trwają do 13 lipca 2018. Zgłoszenia należy wysyłać na adres damianpyza@gmail.com lub telefoniczne pod nr tel. 508 679 309.