Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Półkolonie letnie. Terminy, program i zasady naboru

Półkolonie letnie. Terminy, program i zasady naboru

Sprawdź szczegóły


Podaj dalej:

Do pobrania:

Wyjazd do Wioski Hobbitów, Muzeum Ziemi Kościerskiej, Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach”. Ponadto warsztaty teatralne, ognisko, gry i zabawy. To tylko cześć atrakcji, jakie czekają na uczestników półkolonii letnich organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Półkolonie rozpoczną się 9.07 i potrwają do 13.07. Uczestnikiem półkolonii może być wyłącznie dziecko w wieku 7-12 lat zamieszkujące teren Gminy Kobylnica.

Dziecko uznaje się za uczestnika półkolonii w momencie dopełnienia formalności przez jego rodzica/opiekuna (złożenie karty zgłoszenia w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy ul. Wodna 20/4).

Nabór na półkolonie rozpoczyna się w dniu 19.06.2018r. i trwa do wyczerpania wolnych miejsc. Płatności za półkolonie należy dokonać do dnia 02.07.2018r., w przeciwnym razie organizator zastrzega sobie możliwość skreślenia z listy uczestników.

Przygotowane atrakcję:
p
oniedziałek
wyjazd do Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach”
wtorek
wizyta w Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu
środa
wyjazd do Wioski Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim, zajęcia terenowe
czwartek
wyjazd do Sea Park Sarbsk
piątek
warsztaty teatralne zamiennie z trampolinami, gry i zabawy sportowe

Więcej informacji w załącznikach.