Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Zrób zdjęcie, by pokazać okolicę. Wygraj bilety na koncert

Zrób zdjęcie, by pokazać okolicę. Wygraj bilety na koncert

Weź udział w konkursie


Podaj dalej:

Do pobrania:

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ogłasza konkurs fotograficzny "Kobylnickie Kadry". Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii, która w interesujący sposób ukaże miejsce ich zamieszkania lub najbliższą okolicę. Czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy Gminy Kobylnica, którzy ukończyli 18. rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Termin nadsyłania prac upływa 22 czerwca. Wyniki i listę zwycięzców poznamy cztery dni później.

Nagrodą w Konkursie jest 20 dwuosobowych zaproszeń na Wielką Zabawę TV Puls w Dolinie Charlotty, która odbędzie się 29 czerwca.

Wszelkie informacje uściśla Regulamin konkursu.

Zapraszamy do udziału!