Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Niedziela z futbolem, rozrywką i muzyką

Przyjdź i baw się razem z nami


Podaj dalej:

Do pobrania:

To będzie prawdziwe święto piłki nożnej w Gminie Kobylnica. Pojawią się wybitni zawodnicy, pasjonaci futbolu oraz osoby, które świat wielkiej piłki znają doskonale. Będą dzielić się swoją wiedzą, mówić o sprawach i sytuacjach, które bawią i zaskakują. Atmosfera prawdziwego piłkarskiego święta towarzyszyć będzie wydarzeniu, które już 17 czerwca odbędzie się pod hasłem „Kobylnica na Mundialu".

Wyjątkową propozycję dla fanów futbolu przygotowała Gmina Kobylnica. Już 17 czerwca na placu przy miejscowym Centrum Kultury i Promocji zorganizowana zostanie impreza, której motywem przewodnim będzie piłka nożna.

„Kobylnica na Mundialu" będzie imprezą składającą się z wielu elementów. Sympatycy futbolu będą mieć okazję do rozmów z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Hajto. W przeszłości zawodowy piłkarz, a obecnie komentator sportowy, opowie o swojej karierze sportowej i kulisach gry w kolejnych klubach. Pod okiem byłego obrońcy reprezentacji będziemy mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkurencjach piłkarskich (osoby zainteresowane wspólnym treningiem proszone są o zabranie ze sobą własnych piłek).

Zupełnie innym spojrzeniem na futbol i świat piłki nożnej podzielą się z widzami koleje gwiazdy, które zobaczymy na kobylnickiej imprezie. Edyta Folwarska i Bartosz Ignacik postarają się odkryć przed publicznością inną sferę piłki nożnej – mniej poważną. Przeprowadzą różne konkursy, będą zachęcać do wspólnej zabawy, ale przede wszystkim – zdradzą kulisy spotkań i rozmów z najbardziej popularnymi piłkarzami i sportowcami.

Tego dnia czekają nas też dodatkowe atrakcje: rozgrywki i animacje dla dzieci, stoiska tematyczne, gry, zabawy i konkursy. Nie zabraknie też muzyki. W trakcie całego wydarzenia na scenie zaprezentuje się kilka zespołów, które będą przybliżać nam utwory kojarzone ze sportem – zwłaszcza piłką nożną. Swój repertuar zaprezentuje m.in. Orkiestra GCKiP w Kobylnicy, Raj Power, Agnieszka Siepietowska z zespołem.

Całą imprezę zakończy występ zespołu Afromental. Jeden z najpopularniejszych polskich bandów słynie z umiejętnego i ciekawego łączenia ze sobą muzyki z pogranicza soulu, popu, funk i hip-hopu. Założycielami zespołu są Wojciech "Łozo" Łozowski oraz Tomasz "Tomson" Lach. Zespół stworzył takie hity jak "Radio song", "I've Got What U Need", "Rock and Rollin' Luv".

„Kobylnica na Mundialu" rozpocznie się w niedzielę, 17 czerwca o godz. 16.00.