Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Siedemnasty raz na starcie. W imię olimpijskiej idei

Siedemnasty raz na starcie. W imię olimpijskiej idei

Zgłoś się do Biegu Olimpijskiego


Podaj dalej:

Do pobrania:

Już po raz siedemnasty w Kwakowie odbędzie się Bieg Olimpijski. Na starcie, jak co roku, oprócz amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu, pojawi się wielu znakomitych sportowców - medalistów, rekordzistów i olimpijczyków.

XVII Bieg Olimpijski w Kwakowie odbędzie się 19 maja. Uczestnicy będą mieć do pokonania trasę o długości około 6 kilometrów. Każdy z nich może liczyć na poczęstunek i zimne napoje. Wśród osób, które ukończą bieg, zostaną rozlosowane cenne nagrody (rowery górskie, sprzęt sportowy). Najlepsi biegacze otrzymają również pamiątkowe puchary. Dla najlepszych w kat. szkoły podstawowe, gimnazja oraz open przewidziano puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Zawodnicy indywidualni nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia grupowe przyjmowane są do 11 maja.

XVI Bieg Olimpijski odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00, natomiast bieg wystartuje o godzinie 11.30.

Organizatorzy zapewniają specjalny transport ze Słupska do Kwakowa. Autobus odjedzie z Placu Zwycięstwa o godz. 10.00.

Wszystkich pasjonatów biegania serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie.