Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

„Orzeł” walczył na bydgoskich matach

„Orzeł” walczył na bydgoskich matach

Medale młodych judoków


Podaj dalej:
10 marca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w Judo, w których wystartowali również zawodnicy z Kończewa. Brązowy medal wywalczył w nich Maciej Jerszyński.

Zawody odbywały się w trzech grupach wiekowych. Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kończewo w kategorii chłopców urodzonych w latach 2009-2010 reprezentował: Maciej Jerszyński, w starszej grupie dzieci urodzonych w latach 2007-2008 walczył Piotr Popiel.

- Zawodnicy „Orła” Kończewo dzielnie spisywali się na tatami. Pierwszy start w zawodach zaliczył Piotr Popiel, który w wadze powyżej 45kg stoczył aż trzy walki. Ostatecznie zajął siódme miejsce. Dobrze spisał się Maciej Jerszyński, który w wadze do 36kg zdobył brązowy medal, po stoczeniu czterech zaciętych pojedynków – przyznaje trener UKS „Orzeł” Dorota Barcikowska.

Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w judo zorganizowano już po raz czwarty.