Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Kobylnicka scena czeka na kabareciarzy

Kobylnicka scena czeka na kabareciarzy

Obciach już w poniedziałek 9 kwietnia


Podaj dalej:

Do pobrania:

Wielkimi krokami zbliża się jedenasta edycja Powiatowego Przeglądu Kabaretów w Kobylnicy. To kolejna szansa dla ludzi o artystycznych zamiłowaniach do zaprezentowania się szerszej publiczności. Popisy młodych satyryków i kabareciarzy będziemy mogli oglądać już 9 kwietnia.

19 zespołów będzie prezentować swoje umiejętności na scenie Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Przegląd jest imprezą wielopokoleniową, ponieważ udział w niej biorą osoby w różnym wieku, które rywalizują w trzech kategoriach wiekowych:
- grupa dziecięca (7-12 lat)
- grupa młodzieżowa (13-18 lat)
- grupa dorosłych (19-101 lat)

Organizatorem imprezy jest Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

W tym roku będziemy świadkami jedenastej edycji Powiatowego Przeglądu Kabaretów "Obciach". Od samego początku zamysłem organizatorów jest inspirowanie młodych talentów do poszukiwań artystycznych, promowanie amatorskich zespołów kabaretowych oraz inicjowanie twórczej ekspresji wśród młodych ludzi.