Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Sołecki turniej w futsalu. Emocje i rywalizacja

Poznaliśmy zwycięzców 25.edycji


Podaj dalej:
Już po raz 25. rozegrano Sołeckie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej. Z pucharu Wójta Gminy Kobylnica za zwycięstwo w zawodach mogła cieszyć się reprezentacja Lubunia.

Wiele emocji i gorącego dopingu dostarczyły piłkarskie zawody, w których rywalizowały reprezentacje poszczególnych sołectw. O główną nagrodę – Puchar Wójta Gminy Kobylnica – walczyło sześć zespołów. W sumie rozegrano piętnaście spotkań, w których nie zabrakło efektownych akcji, pięknych bramek i zaciętej walki.

W trakcie sobotnich zawodów najwyższą dyspozycję zaprezentowała drużyna sołectwa Lubuń. Drugie miejsce na podium zajęli reprezentanci Bolesławic, a trzecie – Kończewa. Poza podium znalazły się zespoły z Sierakowa, Kuleszewa i Słonowic.

Za najlepszego zawodnika uznano Kamila Klimasa, natomiast najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Daniela Łukaczyka. Tytuł najlepszego strzelca przyznano Jarosławowi Felisiakowi, który siedmiokrotnie znalazł drogę do bramki rywali. Nagrody, puchary i dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc wręczył Wójt Gminy Kobylnica.