Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Przed nami kolejny dwubój w Kobylnicy

Przed nami kolejny dwubój w Kobylnicy

Zapisy trwają do 12 lutego


Podaj dalej:

Do pobrania:

Wójt Gminy Kobylnica i Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XXV edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kobylnica w tenisie stołowym i piłce siatkowej.

Zawody zostaną rozegrane 17 i 18 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Wystartować mogą wyłącznie amatorzy reprezentujący stowarzyszenia sportowe, sołectwa, gminy, zakłady pracy czy szkoły.

Pierwszego dnia rozegrane zostaną zawody w tenisie stołowym. Początek rywalizacji o godz. 11.00. Dzień później odbędzie się turniej siatkarski. Pierwsze mecze zostaną rozegrane o godz. 9.00.

Zgłoszenia drużyn przyjmuje Grzegorz Leśniak (Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy):
- osobiście: ul. Wodna 20/2, 76-251 Kobylnica,
- telefonicznie: nr tel. 692 416 778.
- za pośrednictwem poczty elektronicznej: g.lesniak@kobylnica.pl
do dnia 12 lutego 2018r. do godz. 15:00.