Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Karnawałowy koncert. Arie i wielkie przeboje

Bilety już w sprzedaży


Podaj dalej:
Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe, znane i lubiane przeboje największych scen muzycznych. Taki repertuar obejmuje karnawałowy koncert, który odbędzie się 19 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

W czarowną atmosferę karnawałowej piosenki wprowadzą nas Magdalena Witczak, Piotr Macalak oraz Orkiestra Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Publiczność usłyszy najpiękniejsze piosenki operetkowe, musicalowe i filmowe. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie GCKiP (ul. Wodna) oraz na stronie internetowej http://www.kobylnica.kupbilecik.pl/

Magdalena Witczak - Ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie skrzypiec. Następnie studiowała w klasie śpiewu solowego w gdańskiej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki, którą ukończyła otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest laureatką wielu konkursów sztuki wokalnej. W 2016 otrzymała honorową odznakę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla kultury Polskiej”. W 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska z okazji Jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej.

Piotr Macalak – Studiował śpiew solowy pod kierunkiem Ireny Gałuszko we wrocławskiej Akademii Muzycznej a następnie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Piotra Kusiewicza. Od 1997 roku jest solistą flagowego gdańskiego zespołu Cappella Gedanensis. W sierpniu 2015 na deskach Teatru Nowego w Słupsku wziął udział polskiej prapremierze musicalu „Love story” gdzie kreował partię Phila Cavileri. Uczestniczy w wielu nagraniach płytowych, rejestracjach medialnych i życiu artystycznym Pomorza.