Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Ptasie piękności znów w Kobylnicy

Ptasie piękności znów w Kobylnicy

Wystawa już w ten weekend


Podaj dalej:
Ponad 50 wystawców z całego Pomorza weźmie udział w XIX Regionalnej Wystawie Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Kobylnicy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy zobaczymy ponad 700 sztuk gołębi. 55 hodowców z różnych rejonów Pomorza zaprezentuje swój dorobek już w najbliższy weekend. W piątek (12.01) poszczególne okazy będą oceniać sędziowie. Natomiast otwarcie wystawy dla zwiedzających nastąpi 13 stycznia o godzinie 8.00.

Prezentowane tam okazy będzie można oglądać przez dwa dni. W sobotę do godziny 18:00 i w niedzielę do 15:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

XIX Regionalna Wystawa Gołębi Rasowych odbędzie się pod patronatem Starosty Powiatu Słupskiego i Wójta Gminy Kobylnica.