Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Udogodnienie dla fanów. Kup bilet przez Internet

Udogodnienie dla fanów. Kup bilet przez Internet

Łatwiej, wygodniej, szybciej


Podaj dalej:
Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ułatwia dostęp do organizowanych imprez i wydarzeń. Bilety na koncerty czy spektakle możemy nabyć za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl. Z takiej możliwości mogą skorzystać już osoby, które chcą pojawić się na lutowym koncercie Korteza.

Bez wychodzenia z domu możemy już dokonać zakupu biletu na wydarzenia organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Placówka wprowadziła elektroniczny system ich sprzedaży. Wystarczy skorzystać z portalu kupbilecik.pl i tam kupić bilet na interesującą nas imprezę.

Z takiej możliwości mogą skorzystać osoby, które chcą wysłuchać koncertu Korteza, który w Kobylnicy wystąpi już 10 lutego. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Zachęcamy również do systematycznego odwiedzania strony http://www.kobylnica.kupbilecik.pl/ - znajduje się tam wykaz aktualnych ofert sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez GCKiP.