Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Pan Marek zagrał w Potęgowie na medal

Sukces w potęgowskim konkursie


Podaj dalej:
Udział w warsztatach artystycznych, które odbywają się w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, to szansa na naukę i rozwój umiejętności muzycznych, które później pozwalają na zdobywanie nagród i wyróżnień w różnego rodzaju przeglądach i konkursach. Przykładem może być sukces pana Marka Leśniewskiego.

1 grudnia w Potęgowie odbył się Powiatowy Przegląd Solistów – Instrumentalistów. Organizatorzy już po raz czwarty dali amatorom muzyki szansę do zaprezentowania swoich umiejętności i talentu. Wśród 39 artystów, którzy tego dnia pojawili się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, znalazł się także Marek Leśniewski.

Występ pana Marka okazał się na tyle dobry, że konkursowe jury, postanowiło przyznać mu najwyższą nagrodę w kategorii dorosłych solistów. Do zmagań w Potęgowie przygotowywał się w czasie zajęć organizowanych w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, które prowadzi Grzegorz Karaś.

Sukces w potęgowskim konkursie jest kolejnym przykładem osiągnięć uczestników warsztatów, które prowadzi GCKiP w Kobylnicy. Paleta zajęć, które oferuje placówka, obejmuje między innymi: naukę gry na instrumentach, warsztaty wokalne, teatralne, taneczne czy plastyczne.

Fot. FB GOK Potęgowo