Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

III Bydgoski Turniej Judo dla Dzieci „Mini Judo Cup”

III Bydgoski Turniej Judo dla Dzieci „Mini Judo Cup”

Bardzo dobry wystep Aleksandera Przyboreka


Podaj dalej:
W dniu 18.11.2017r. odbył się III Bydgoski Turniej Judo dla Dzieci „Mini Judo Cup”. Startowało ponad 200 zawodników i zawodniczek w kategoriach dzieci ur. w latach 2009-2010 i 2011-2012 z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego.Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kończewo w kategorii dzieci ur. w latach 2011-2012 reprezentował Aleksander Przyborek,który w wadze do 29 kg zajął III miejsce i brązowy medal. To był pierwszy start ww. judoki w turnieju judo. Olek trenuje systematycznie od ok. pół roku, tym bardziej cieszy zdobycie przez niego medalu.
Do startu przygotowała zawodnika instruktor judo mgr Dorota Barcikowska.