Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Wójta

Bardzo dobre występy siatkarek z Kobylnicy.

Podaj dalej:
Bardzo dobre występy zanotowały siatkarki z Kobylnicy w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Do turnieju przystąpiło 29 par zawodniczek z dwóch województw. Do Kobylnicy przyjechały takie kluby, jak: UKS Barnim Goleniów, UKS Golczewita Golczewo, Stocznia Darłowo, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Wilki Chwaszczyno, SPS Lębork, UKS Libero Łebień, SP 8 Słupsk. W I etapie grano w 6 grupach. Do drugiego etapu awansowały po dwie najlepsze ekipy z grup, które rywalizowały w dwóch 6 drużynowych grupach. Pozostałe drużyny walczyły w poziomach o dalsze miejsca w turnieju. Do drugiego etapu udało się awansować trzem parom gospodarzy. Ostatecznie cały turniej wygrała drużyna UKS Golczewita Golczewo,która pokonała w finale reprezentantki gospodarzy Kingę Jęchorek i Nikolę
Łukomską. Trzecie i czwarte miejsce w turnieju przypadło dwóm drużynom z Chwaszczyna, piąte miejsce zajęła pierwsza drużyna z UKS Jasieniaka Gdańsk,natomiast szóste padło łupem drugiej drużynie gospodarzy, siostrom Ani i Oli Próchniak. Trzecia z naszych par, Zuzia Kosińska i Ola Wysocka zajęła w turnieju 10 miejsce. W zakończeniu turnieju brał udział Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylnicy Pan Jan Wild. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone upominkami i słodkościami. Pierwsze sześć drużyn odebrało z rąk Wójta Gminy Pana Leszka Kulińskiego nagrody rzeczowe, puchary oraz medale. W całym turnieju rozegrano ponad 100 spotkań, a udział w nim wzięło ponad 60 zawodniczek. Warto podkreślić, że jedna czwarta z nich to reprezentantki Kobylnicy. W przygotowaniach i przebiegu turnieju czynny
udział wzięli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkoły w Kobylnicy oraz wolontariusze, którzy sędziowali cały turniej. Drużyny przygotowywał i prowadził Michał Huzarski. Następny turniej już 9 grudnia w Gryficach. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów. o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Do turnieju przystąpiło 29 par zawodniczek z dwóch województw. Do Kobylnicy przyjechały takie kluby, jak: UKS Barnim Goleniów, UKS
Golczewita Golczewo, Stocznia Darłowo, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Wilki Chwaszczyno, SPS Lębork, UKS Libero Łebień, SP 8 Słupsk. W I etapie grano w 6 grupach. Do drugiego etapu awansowały po dwie najlepsze ekipy z grup, które rywalizowały w dwóch 6 drużynowych grupach. Pozostałe drużyny walczyły w poziomach o dalsze miejsca w turnieju. Do drugiego etapu udało się awansować trzem parom gospodarzy. Ostatecznie cały turniej wygrała drużyna UKS Golczewita Golczewo,która pokonała w finale reprezentantki gospodarzy Kingę Jęchorek i Nikolę Łukomską. Trzecie i czwarte miejsce w turnieju przypadło dwóm drużynom z Chwaszczyna, piąte miejsce zajęła pierwsza drużyna z UKS Jasieniaka Gdańsk,natomiast szóste padło łupem drugiej drużynie gospodarzy, siostrom Ani i Oli Próchniak. Trzecia z naszych par, Zuzia Kosińska i Ola Wysocka zajęła w Turnieju 10 miejsce. W zakończeniu turnieju brał udział Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylnicy Pan Jan Wild.Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone upominkami i słodkościami. Pierwsze sześć drużyn odebrało z rąk Wójta Gminy Pana Leszka Kulińskiego nagrody rzeczowe, puchary oraz medale. W całym turnieju rozegrano ponad 100 spotkań, a udział w nim wzięło ponad 60 zawodniczek. Warto podkreślić, że jedna czwarta z nich to reprezentantki Kobylnicy. W przygotowaniach i przebiegu turnieju czynny udział wzięli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkoły w Kobylnicy oraz wolontariusze, którzy sędziowali cały turniej. Drużyny przygotowywał i prowadził Michał Huzarski. Następny turniej już 9 grudnia w Gryficach. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.