Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

„Czyste powietrze w naszej Gminie”

Konkurs plastyczny


Podaj dalej:

Do pobrania:

Informujemy, że dnia 18 grudnia 2017 roku konkurs plastyczny został rozstrzygnięty. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęło 146 barwnych prac plastycznych. Dominują wśród nich prace rysunkowe.

Poza tym wpłynęły prace wykonane techniką malarską, jak również wyklejane z przeróżnych elementów – od fragmentów surowców wtórnych, poprzez elementy papierowe, zdjęcia, tkaniny, po fragmenty roślin. Uczestnicy konkursu włożyli wiele wysiłku w swoje prace, niekiedy twórczość plastyczna została wsparta przez krótką twórczość literacką - kilkanaście prac opatrzonych zostało krótkimi hasłami. Decyzją komisji konkursowej nagrodzonych zostanie łącznie 20 prac w czterech kategoriach wiekowych:

Lista nagrodzonych prac jest następująca:
W kategorii wiekowej od 5 do 6 lat:
I miejsce: Szymon Dzienisz – Szkoła Podstawowa w Kwakowie,II miejsce: Aleksandra Wilkos – Szkoła Podstawowa w Słonowicach,III miejsce: Kaja Wawrzyniak - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Wyróżnienia: Bartłomiej Zawada - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Szymon Skępiec - Szkoła Podstawowa w Kończewie.
W kategorii wiekowej od 7 do 9 lat:
I miejsce: Maja Mizielińska - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: Aleksander Dobaczewski - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,III miejsce: Nadia Judek - Szkoła Podstawowa w Sycewicach,Wyróżnienia: Hanna Liss - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Cezary Jenczyk - Szkoła Podstawowa w Sycewicach.
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:
I miejsce: Małgorzata Soroka - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: Konrad Brzozowski - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,III miejsce: Paulina Wojtaszek - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Wyróżnienia: Kinga Jęchorek - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Patryk Siemienkiewicz - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy.
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat: Trzy równorzędne I miejsca: Jakub Bursztynowicz – Szkoła Podstawowa w Sycewicach,Magdalena Sander – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Katarzyna Szkoda - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: nie przyznanoIII miejsce: nie przyznanoWyróżnienia: Paweł Walencik - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Klaudia Żmuda Trzebiatowska - Szkoła Podstawowa w Sycewicach.