Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Sukcesy młodych siatkarek UKS Piast w Gryficach

Kinga Jęchorek i Nikola Łukomska w ścisłejj czołówce


Podaj dalej:
Kolejne sukcesy siatkarek UKS Piasta na turnieju ogólnopolskim.
Bardzo dobrze spisały się zawodniczki UKS Piasta Kobylnica na ogólnopolskim turnieju w Gryficach. Na pięknej hali GRYF Arena w Gryficach rozgrywano w sobotę 4 listopada od rana turniej gier singlowych dziewcząt. Do
rywalizacji przystąpiło 57 dziewczynek, z trzech województw. W I etapie grano w 12 grupach, do drugiego etapu awansowały dwie najlepsze zawodniczki, pozostałe dziewczynki w kolejnym etapie turnieju rywalizowały o dalsze miejsca. Z naszych awodniczek, do drugiej rundy awansowało aż 5: Kinga Jęchorek, Nikola Łukomska, Ola Próchniak, Ania Próchniak i Jadzia Guzewska, natomiast Wiktorii Kiziukiewicz i Kindze Murawskiej pozostało grać o dalsze miejsca w turnieju. WII etapie grano również w grupach z zaliczeniem meczy z rundy I. Do pierwszej ósemki awansowały Kinga Jęchorek i Nikola Łukomska, pozostałe nasze zawodniczki rywalizowały o dalsze miejsca. W finałowych grupach wszystkie swoje mecze wygrała Kinga Jęchorek, która zajęła I, natomiast Nikola Łukomska zajęła II miejsce w swojej grupie, przegrywając mecz o miejsce I z gospodynią 14:15. W półfinale doszło do pojedynku dwóch naszych zawodniczek, lepsza okazała sięKinga wygrywając z Nikolą 15:10. Nikola w walce o trzecie miejsce stanęła naprzeciwko zawodniczce gospodarzy, z którą w grupie przegrała, niestety nie udał się rewanż, w którym znowu musiała uznać wyższość przeciwniczce ulegając 11:15. Kinga w finale spotkała się z zawodniczką z Goleniowa, z którą w grupie łatwo wygrała 15:5. Niestety w finale lepsza okazała się zawodniczka z Goleniowa wygrywając 15:13. Dla rocznika 2007 był to ostatni turniej w grach pojedynczych, kolejne turnieje odbywać będą się w grach dwójkowych.
Klasyfikacja końcowa naszych dziewcząt w ogólnopolskim turnieju w Gryficach:
Miejsce 2- Kinga Jęchorek
miejsce 4- Nikola Łukomska
miejsce 14- Aleksandra Próchniak
miejsce 15- Anna Próchniak
miejsce 24- Jadwiga Guzewska
miejsce 35- Wiktoria Kiziukiewicz
miejsce 53- Kinga Murawska