Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Finały Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców w Kobylnicy

Finały Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców w Kobylnicy

Zespół chłopców z Kobylnicy w finałach


Podaj dalej:
Emocjonujące spotkania w półfinałach i finałach Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju
dziewcząt i chłopców w kat. Gimnazjów
.
W wyniku przeprowadzonych półfinałów w Kobylnickiej hali sportowej padły następujące rozstrzygnięcia : W grupie I dziewcząt najlepsze okazały się zespoły z Żelkowa i Siemianic które, bezpośrednie spotkanie zremisowały 1 : 1 .Trzecie miejsce w tej grupie zajęły dziewczęta z Kobylnicy. Natomiast w grupie II najlepszy okazał zespół ze Smołdzina który jako jedyny wygrał wszystkie mecze eliminacyjne i z kompletem punktów awansował do finału wyprzedzając po zwycięstwie zespół z Damnicy w stosunku 3 : 1. ten zaś awansował do również do finału z drugiego miejsca.Finały dziewcząt przyniosły kilka niespodzianek i tak niepokonany zespół ze Smołdzina w ostatnim meczu turnieju przegrał z Żelkowemi aż 1 : 7 . Dzięki temu wysokiemu zwycięstwu Żelkowo zdobyło II miejsce w Powiecie wyprzedzając Siemianice lepszym stosunkiem bramek. W kategorii chłopców w I grupie dobrze wypadli zawodnicy z Kobylnicy którzy stracili tylko jeden punkt po remisie 0:0 z Łupawą i z taką samą ilością punktów po 5 oba zespoły awansowały z do finałów.W finale zespół z Kobylnicy wygrał mecz z Żelkowem 3 :0 i niefortunnie przegrał 0 :1 z Damnicą która tym samym zajęła II miejsce a Kobylnica III miejsce. Najlepszy w finale okazał zespół z Łupawy .
Zespoły dziewcząt ze Smołdzina i chłopców z Łupawy awansowały do półfinału wojewódzkiego który zostanie rozegrany w Tuchomiu w połowie listopada.