Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Rockowe show w wykonaniu Happysad

Wyjątkowy koncert w Kobylnicy


Podaj dalej:
Olsztyn, Gdynia, Częstochowa i Wrocław, a obok tych miast - Kobylnica. Występ zespołu Happysad w Gminnym Centrum Kultury i Promocji to dowód na to, że występowały, i nadal występują u nas największe gwiazdy polskiej muzyki.

Zespół Happysad to jeden z najbardziej popularny polskich składów grających alternatywnego rocka. Muzycy mają na swoim koncie wiele przebojów, a ich koncerty przyciągają prawdziwe tłumy. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Obecnie Happysad podróżuje po kraju w ramach trasy „Ciało Obce Tour”, odwiedzając takie miasta jak Wrocław, Częstochowa czy Gdynia. Dzięki staraniom Gminnego Centrum Kultury i Promocji, muzyków mogliśmy zobaczyć również w Kobylnicy.

W niedzielę, 8 października, pojawili się w Gminie Kobylnica. Ich koncert był wyjątkowym połączeniem świetnie skomponowanej muzyki, przemyślanych tekstów i efektownego pokazu świetlnego. Trwający ponad dwie godziny występ był więc wyjątkowym wydarzeniem, które publiczność nagrodziła ogromnymi brawami.