Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Zagłosuj i pomóż zwyciężyć bibliotece

Zagłosuj i pomóż zwyciężyć bibliotece

Placówka bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody


Podaj dalej:
Każdy z nas może przyczynić się do tego, że Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnica wygra cenne nagrody. Wystarczy oddać głos w konkursie „Kinder Mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie”. Głosowanie trwa do końca października.

Aby pomóc kobylnickiej książnicy w znalezieniu się wśród zwycięzców całego konkursu, wystarczy wejść na stronę internetową organizatora i oddać głos na Gminną Bibliotekę Publiczną w Kobylnicy. 20 najlepszych dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek.

Głosowanie rozpoczęło się 2 października i potrwa do końca miesiąca.