Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Sztuki walki znów zagoszczą w Kobylnicy

Już pod koniec września


Podaj dalej:
30 września w Kobylnicy odbędzie się kolejna Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza oraz Puchar Polski Ju- Jitsu Kata Parami Polskiej Akademii Ju Jitsu. Imprezę poprzedzi seminarium, w którym uczestniczyć będą zawodnicy i trenerzy z całego kraju.

Na zaproszenie klubu „Spartans” i głównego organizatora Marcina Gawlika do Kobylnicy zjadą najznakomitsi mistrzowie z Polski, a wśród nich: Prezydent Polskiej Akademi Ju Jitsu soke Eugeniusz Sikora, Wojciech Malczak Szef Koninskiego Centrum Ju Jitsu Konin, Mirosław Glaz, Paweł Kraszewski, Michał Radziemski czy Prezydent Polskiego Zjednoczenia Karate Paweł Bombolewski.

Gala rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:30 w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy (ul Główna 63). W programie imprezy wiele konkurencji: kata, kumie, kenjutsu sport, kickboxing, Faiting Ju Jitsu ,Ju Jitsu kata parami.

Organizowana w Kobylnicy Gala Sportów Walki upamiętnia postać Michała Godnicza. Był jednym z bardzo cenionych trenerów. Prowadził liczne zajęcia z młodzieżą przekazując swoje umiejętności i pasję między innymi w Słupskim Klubie Karate „Champion”, a także podczas zajęć z samoobrony i ju jitsu w ramach Słupskiego Policyjnego Towarzystwa Sportowego. Praca z młodzieżą stanowiła istotną część jego zawodowego życia. Jego zawodnicy zdobywali medale i dyplomy na mistrzostwach Polski i ogólnopolskich turniejach karate.

Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Kobylnica.