Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Przygotuj się na wymianę wodomierzy

Przygotuj się na wymianę wodomierzy

Zobacz, co warto wiedzieć?


Podaj dalej:
Informujemy, że w okresie od czerwca do października 2017 odbywać się będzie wymiana wodomierzy na terenie Gminy Kobylnica. Wymiana będzie realizowana przez pracowników przedsiębiorstwa „Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. oraz przez pracowników firmy „Baltic-Eko” Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Poprzecznej 2.

Wszyscy ci pracownicy wyposażeni są w identyfikatory upoważniające do dokonania czynności instalacyjnych związanych z wymianą wodomierzy, które zobowiązani są okazać odbiorcy usług.

Odbiorców usług prosimy o współdziałanie i zapewnienie dostępu do wodomierzy w celu przeprowadzenia wymian.

Będziemy wdzięczni za opinie o jakości wykonanych usług oraz przebiegu kontaktu z osobami dokonującymi wymian wodomierzy. Uwagi można przekazywać na adres e-mail: bok@wodociagi.slupsk.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod nr tel.: 603 951 516, 59 8418 352 lub 59 8418 359.