Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Podaj dalej:
Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzę Wam, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, cierpliwości, nie gasnącego zapału oraz satysfakcji z pracy zawodowej.

Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków, a w szczególności mieszkańców Gminy Kobylnica. W tym szczególnym dniu wyrażam ogromną wdzięczność dla Waszego zaangażowania, trudu i poświęcenia. Owocem Waszej codziennej pracy jest przygotowanie uczniów i wychowanków do odpowiedzialnego, świadomego i godnego życia w otaczającej nas przestrzeni.

W obecnych czasach jesteście bardzo potrzebni, ponieważ potraficie dzielić się z innymi swoim doświadczeniem, wiedzą i perfekcjonizmem. Niech Wasza praca przynosi zawsze mnóstwo satysfakcji i dumy, a uczniowie niech wspominają Was, jako wielkich mentorów i oddanych swojej pasji pedagogów!

Z najlepszymi życzeniami,
Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński