Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

11.03.2016


Podaj dalej:

Mieszkanki Gminy Kobylnica w wieku 50- 69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Wystarczy, że 11 marca odwiedzą specjalny mammobus, który tego dnia stacjonować będzie w rejonie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Bezpłatne badania mammograficzne realizowane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy, finansowanego przez Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Projektem objęte są Panie w wieku 50-69 lat.

Jedno badanie obejmuje wykonanie czterech projekcji.

Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44. 58 767 34 55.