Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Zaproszenie na warsztaty szkoły liderów

pomorskiej sieci COP we współpracy z XVII edycji szkoły trenerów organizacji pozarządowych.


Podaj dalej:

Do pobrania:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na niezwykłe przedsięwzięcie realizowane dzięki współpracy Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych. W ramach treningu zadaniowego XVII edycji STOP Pomorska Sieć COP dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego może uruchomić I edycję Pomorskiej Szkoły Liderów/ek.

Zapraszamy społeczników pracujących lub współpracujących z organizacjami pozarządowymi lub jednostkami samorządu terytorialnego na terenie województwa pomorskiego do udziału w wybranym bezpłatnym szkoleniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczy się kolejność zgłoszeń.