Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Koncert Natalii Kukulskiej w Kobylnicy

11 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się koncert Natalii Kukulskiej. Promowała ona swoją nową płytę zatytułowaną „Ósmy Plan”.


Podaj dalej:

Przywitana oklaskami piosenkarka wykonała wraz z zespołem utwory z najnowszego albumu, choć nie zabrakło również muzyki bardziej znanej publiczności („Im więcej Ciebie tym mniej”, cover „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat - również na płycie). W nowych piosenkach intensywne wykorzystanie elektronicznego brzmienia syntezatorów zrównoważone jest naturalnymi dźwiękami ksylofonu oraz perkusji. Pełna energii muzyka dopełniona była imponującą oprawą wizualną koncertu: ekrany z ciągle zmieniającymi się obrazami, dynamiczna gra świateł rozproszonych przez dym. Choć kobylnicka sala teatralna to nie scena klubowa, na których odbywała się większość występów trasy koncertowej, Kukulskiej udało się podnieść widownię z miejsc i zachęcić do ruszania się w rytm muzyki. Zaśpiewane wraz z publicznością na bis „Pół na pół” zakończyło występ, ale nie spotkanie z artystką, która niedługo po zejściu ze sceny usiadła za stołem, by rozdawać fanom autografy i pozować do wspólnych zdjęć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.