Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Koncert Eleni

13 marca w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się koncert znakomitej polskiej piosenkarki – Eleni.


Podaj dalej:

Punktualnie o godzinie 19:00, przy pełnej sali - bilety zostały wyprzedane na kilka dni przed koncertem - Eleni wraz z zespołem wyszła na scenę i rozpoczęła niemal dwugodzinny występ, podczas którego wykonała takie hity jak „Troszeczkę słońca”, „Miłość jak wino” czy „A słońce lśni”. Pojawiające się w jej twórczości greckie motywy są odwołaniem do korzeni artystki - rodzice Eleni, Perykles i Despina Milopulos, są greckimi emigrantami osiadłymi w Polsce w latach 50. Na widowni, oprócz miłośników wokalistki z całej gminy oraz okolic, zasiadła również delegacja z Białorusi odwiedzająca w ten weekend Kobylnicę. Na zakończenie, po podniosłym „Ave Maria”, Eleni wspólnie z publicznością zaśpiewała „Barkę”. Cały występ został nagrodzony długimi owacjami na stojąco.

Po koncercie piosenkarka rozdawała autografy i chętnie pozowała do zdjęć ze swoimi fanami.