Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Zespół Ludowy EL SENIOR

Zespół istnieje od roku 2008, funkcjonuje przy Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy pod kierownictwem p.Jana Gołeckiego.


Podaj dalej:

Zespół EL SENIOR promuje Gminę Kobylnica występując na różnorodnych imprezach w regionie. W obecnym składzie zespół tworzy pięciu panów:

Jan Gołecki- perkusja

Jan Sawicki- organy, akordeon

Jan Biernacki- skrzypce

Mariusz Modrzewski- gitara basowa

Oskar Tracz- gitara prowadząca

EL SENIOR gra muzykę ludową, taneczno- rozrywkową, klasyczną. Swoimi koncertami uświetniają gminne imprezy: m.in. dożynki, Dni Seniora, Festiwal Kultur i wiele innych.