Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Gmina zagra z Orkiestrą

Gmina zagra z Orkiestrą

27. finał WOŚP również w Kobylnicy


Podaj dalej:
Gmina Kobylnica zagra w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które odbędą się 13 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o 17.00. W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji: pokazy zespołów cheerleaders, występy solistów z GCKiP, konkursy karaoke, licytacje na rzecz WOŚP, pokazy laserowe oraz Światełko do Nieba.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Cheerleaders Maxi Słupsk.

Serdecznie zapraszamy!