Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

GCKiP przygotowało konkurs plastyczny dla dzieci

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Dzień Dziecka – mój wymarzony prezent”. Prace należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście do 19 czerwca.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-10 lat. Konkurs adresowany jest także do dzieci, które nie mieszkają na terenie Gminy Kobylnica.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy, dowolną techniką, ilustrującej wymarzony prezent, który chcieliby otrzymać z okazji Dnia Dziecka. Swoją autorską pracę oraz wypełnione dokumenty należy potem dostarczyć do GCKiP – albo osobiście, albo drogą pocztową do 19 czerwca.

Autorów najlepszych prac wyłoni specjalnie powołana komisja. Wyniki poznamy w czerwcu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.