Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Futbol i pamięć o historii

Futbol i pamięć o historii

Przed nami wyjątkowy turniej, który łączy w sobie wiele wartości


Podaj dalej:
Sportowe emocje i upamiętnienie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości łączy w sobie turniej „Kobylnica Cup 2019”, który rozegrany zostanie w dniach 9-10 listopada w hali sportowej w Kobylnicy.

W sobotę do rywalizacji przystąpią zawodnicy z rocznika 2009, natomiast w niedzielę piłkarze urodzeni rok później.

W czasie uroczystego otwarcia zawodów, które zaplanowano na godz. 9, odśpiewany zostanie hymn. Na sali pojawią się także biało - czerwone flagi.

- W tym roku zdecydowałem się na rozszerzenie turnieju na dwa dni bo zainteresowanie było bardzo duże. Ale przede wszystkim po raz kolejny wspominamy z honorami odzyskanie przez Polskę niepodległości – mówi Norbert Kazimierczak, szef Akademii Piłkarskiej Słupia Kobylnica. To ona przy wsparciu Gminy Kobylnica i Centrum Usług Wspólnych organizuje zawody.

Przez dwa dni na hali w Kobylnicy będziemy mogli oglądać popisy 20 drużyn – łącznie 250 zawodników.