Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Foyer wypełnione reprodukcjami wielkich dzieł

Wyjątkowa wystawa Aliny Dudek


Podaj dalej:
Reprodukcje dzieł najwybitniejszych polskich i światowych malarzy prezentowane są w foyer Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Wykonane z niezwykłą starannością prace pochodzą ze zbiorów mieszkanki naszej gminy Aliny Dudek.

Pani Alina Dudek od wielu lat pasjonuje się malarstwem. Mieszkanka Wrzącej sama przyznaje, że praca z farbami i płótnem stanowi dla niej idealną formę oderwania się od codzienności. W swoim artystycznym dorobku ma wiele obrazów będących wierną kopią dzieł tak znakomitych twórców jak Leonardo da Vinci, Edgar Degas czy Tamara Łempicka. Pasjonuje się również malarstwem portretowym.

Wystawę prac Aliny Dudek możemy oglądać do końca marca.