Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Dzień Kobiet w meksykańskim klimacie

Dwunasta odsłona wspólnego świętowania


Podaj dalej:
Już po raz dwunasty Gmina Kobylnica zaprosiła wszystkie mieszkanki do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Tegoroczna edycja „Babskiego Gadania” odbyła się 8 marca, a w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy pojawiło się ponad 200 pań.

Tym razem o wyjątkowy przebieg Dnia Kobiet zadbało trzech panów. Przez ponad godzinę zespół Trio Mariacchi odkrywał przez publicznością wyjątkowość muzyki z Ameryki Południowej, udowadniając przy tym, jak wielki wpływ na artystów mają kobiety.

Po zakończeniu koncertu, zgodnie z tradycją, wszystkie panie otrzymały kwiaty. Nie zabrakło również serdecznych życzeń kierowanych pod adresem płci pięknej.

„Babskie Gadanie” w Gminie Kobylnica odbyło się już po raz dwunasty.