Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w Kobylnicy

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w Kobylnicy

Spotkanie z książką Psierociniec. Kocia lista życzeń


Podaj dalej:
Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci przy bibliotece w Kobylnicy (ul. Wodna 20/4) zaprasza na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w czwartek 10 października 2019 r. o godz. 15.00.


Dzieci wysłuchają fragmentu książki "Psierociniec. Kocia lista życzeń" Agaty Widzowskiej-Pasiak i wezmą udział w warsztatach plastycznych - tworzeniu mapy dobrych i złych rzeczy, które mogą przydarzyć się zwierzętom.